To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Jesienne porządki

heniek - 2010-11-14, 12:18

łza sie w oku kręci na myśl że znowu w hangarze zobaczę Fokę
Vex - 2010-11-14, 19:00

Marian napisał/a:
Po przerejestrowaniu na mnie i przedłużeniu papierów (pod koniec marca) przyciągnę ją do Stalowej...


Jaki z Ciebie szybownik?! zawieziemy Cię do Goerlitz i przylecisz ;-)

Marian - 2010-11-14, 20:40

A chcesz się też przelecieć? Bo jak wylecę z Goerlitz, to z zamiarem lotu otwartego na pińćset km i mnóstwem kiepskich miejsc do lądowania :mrgreen: Lepiej przyjadę, a potem sobie polatam, niż miałbym próbować przylecieć, a potem dorzucić resztki Foki do kąta ;-)
Vex - 2010-11-14, 21:00

To byś miał już diament do srebrnej odznaki :-P

A pamiętasz kolegę, który w ubiegłym sezonie przyleciał do nas z Lubina (prawie że obok Goerlitz) ? On nie był takim pesymistą, a ciął z zamiarem do Zamościa tylko mu się warunki skończyły...jak to mówił..."zobaczyłem przypadkiem z góry takie duże ładne pole to wylądowałem"...w Turbii :-)

heniek - 2010-11-15, 21:56

Marianku i inni zmotoryzowani -poszukuję dla siebie miejsca na powrót do Wawy z Turbi w sobotę lub niedzielę

Heniek

Marian - 2010-11-16, 09:00

No właśnie... Pytania są następujące:

1/ Czy jedziemy WSZYSCY w sobotę, czy w niedzielę?
2/ Czy oprócz mnie ktoś jeszcze podróżuje własnym rydwanem?

W obecych warunkach ja mam koplet na NIEDZIELĘ w obie strony. Ponadto, chciałbym dojechać do Warszawy w niedzielę przez 20-tą (w celu skorzystania z moich praw obywatelskich). Mogę jednakże pojechać również w sobotę, jeżeli taka będzie wola większości, i wtedy mogę dojechać do W-wy o dowolnej porze, ergo: mielibyśmy w sumie więcej czasu na robotę :-)

Oczekuję propozycji :-)

Marian

Karol Pawlicki - 2010-11-16, 09:18

Moi drodzy.
Wszystko wskazuje na to, że będę jechał.
Oczywiście własnym rydwanem i chyba zupełnie sam.
Czy sobota czy też niedziela to mi jest obojętne.
Jedyny problem to prawdopodobieństwo wystąpienia tego zdarzenia, które niestety, nadal jest poniżej 100%.

Pozdrawiam
KP

heniek - 2010-11-16, 22:20

Karolu jeśli mogżna to rezerwuję miejscówkę na powrót w dowolny dzień (sob lub niedz)
Heniek

Vex - 2010-11-16, 22:37

Ja niestety w sobotę nie mogę, chyba że dopiero po 10 :-/
yacek - 2010-11-16, 22:46

Jeśli jako pasażer mogę mieć swoje zdanie, to też bym wolał tylko niedzielę :) czasu na porządki i tak powinno starczyć, także myślę, że nie trzeba aż dwóch dni
Lukasz Pantula - 2010-11-17, 09:11

Mnie to jest zasadniczo obojętne czy pojedziemy w sobotę czy w niedzielę.. Wie ktoś coś na temat Zlina?
Vex - 2010-11-17, 10:16

Chyba, że ktoś ma ochotę partycypować w kosztach szybszego środka lokomocji, ale wtedy warunkiem koniecznym jest pogoda i powrót przed zmierzchem ;-)
DL - 2010-11-17, 10:17

Przed końcem miesiąca prawdobodobnie będzie sprawny. Zlin oczywiście.
Marian - 2010-11-17, 12:00

A Zatem.... WYGRAŁA NIEDZIELA!!!!!!!!!!!! Rozumiem, że team: Łukasz, Beata, Jacek i Tomek podtrzymują chęć podróży ze mną? :-)
SSS B.Kieliszek - 2010-11-17, 16:38

Jak zawsze gdy coś jest planowane na lotnisku , ja mam pecha .W sobotę nie mogę a w niedziele będę się starał być .W następną sobotę i niedziele będę na lotnisku, dyżur .Do miłego SSS.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group