To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Jesienne porządki

atka_r - 2010-11-17, 18:32

Marian jeśli o mnie chodzi to podtrzymuję chęć przejazdu :) Poza tym obejrzałam fotki foczki - gratulacje! Potem popatrzyłam ZA Fokę i zobaczyłam ... PORZĄDEK - w tym hangarze gdzie ona stoi :) Czy nam też tak się uda :mrgreen: :?: :lol: :lol: :lol:

Poza tym proszę o konkretne info, o której zbiórka i gdzie, w tę niedzielę. Powinno być wcześnie aby był czas coś porobić.
(Też czuję nieodpartą potrzebę wypełnienia obywatelskiego obowiązku).
Pozdrawiam

Witek Kardyś - 2010-11-17, 20:38

Witajcie!
Widzę, że zebrała się niezła ekipa do porządkowania. Ja też planuję się wybrać. Sobota dla mnie odpada ale niedzielę mam wolną. Dysponuję pojazdem czterokołowym więc mogę zabrać trzech pasażerów. Z drugiej strony, jeśli nie będzie chętnych na pasażerów a Ty Karol będziesz jednak jechał i miał wolne miejsce to chętnie się dołączę - po co marnować paliwo. Sprawa pewnie wyjaśni się dopiero w sobotę.
Do zobaczenia!

Karol Pawlicki - 2010-11-17, 21:14

Hejka.

Jesli mamy ustaloną niedzielę to jadę.
Zabieram: 1) Pawła P 2) Witka K i 3) Heńka M - spowrotem only.
Gdyby coś się wysypało to macie wtedy w odwodzie rydwan Witka :mrgreen: . Albo i odwrotnie.
Jako, że pokonuję za kierownicą i wolantem spore przestrzenie to chetnie oddam się w ręce innego drivera, który mnie radośnie przeteleportuje do Turbii i spowrotem :-D , tym bardziej, że jestem na wylocie i najłatwiej mnie zabrać 8-)
Witek co Ty na to?

Może być?
KP

Marian - 2010-11-17, 22:42

Ale mamy temat!!!! Jesienne porządki :-) Chyba jeszcze tylu postów w jednym temacie nie było :-) Super!! Ekipa Mariana: zbiórka w niedzielę 6-ta gdzieś w W-wie (ci co mnie lepiej znają wiedzą, żę objeżdżam całe miasto, żeby pozbierać ludziów :-) ). Plan jest taki, żeby dojechać nie później niż na 10-tą, 6 godzin roboty, kawka i spadamy :-)
Vex - 2010-11-17, 23:08

Skoro chętnych na samolot brak to i ja potwierdzam swoją obecność w składzie Marianowozu :-) Dogodne dla kierowcy miejsce "zbiórki" będę dogadywał telefonicznie lada dzień.
Piotr Chuchmała - 2010-11-18, 00:31

Ja będę na lotnisku całą sobotę i całą niedzielę, więc do porządków też łapę przyłożę :)
yacek - 2010-11-18, 00:56

Ja dalej chętny oczywiście!
Karol Pawlicki - 2010-11-18, 10:44

Oczywiście Panie i Panowie.

Powrót w rozsądnych granicach abyśmy mogli w zgodzie z własnym sumieniem zadecydować o naszej przyszłości. ;-)

Pozdrówka
KP

Marian - 2010-11-18, 11:56

Tak się zastanawiam, czy z uwagi na nasze preferowane miejsce pobytu (LOTNISKO) nie powinniśmy w przyszłości głosować w wyborach samorządowych w Stalowej ... ;-)
atka_r - 2010-11-18, 20:36

Jestem ZA głosowaniem w Stalowej. Pewnie zmienilibyśmy ogólny trend ;-)
Witek Kardyś - 2010-11-18, 22:55

Ok.
To widzę, że mamy wszystko dogadane. Jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu żebyśmy jechali moim rydwanem. Co do godziny zbiórki to ta 6 mnie przeraża ale skoro mamy tylko jeden dzień to widzę, że nie ma wyjścia (jak by co to będzie miał kto mnie budzić za kółkiem). Myślę, że nie ma co się zbierać gdzieś w mieście. Lepiej będzie, tak jak Marian, pozbierać ludzi. Musicie mi tylko adresy podać to opracuję jakąś rozsądną trasę. Kto nie ma mojego numeru komórki temu podaję: 698025432. Powiedzmy, że o tej 6, w środku nocy, wyjadę od siebie z okolic dw. Wileńskiego.

Powiem szczerze, że propozycja Tomka też mi się spodobała. Nie jestem jeszcze dobrze zorientowany, więc zadam głupie pytanie: Tomek, Ty Cessną śmigasz?
Niestety, o tej porze roku pogoda i długość dnia raczej nie sprzyja takim wypadom ale jeśli w przyszłym sezonie będziesz jeszcze miał takie pomysły to ja się piszę (co prawda nie wiem o jakich kosztach mowa ale chyba nie zbankrutuję po jednym przelocie).
Do zobaczenia w niedzielę!

Karol Pawlicki - 2010-11-20, 08:55

Witek.

To zabierasz mnie i Pawła Przeździeckiego, a spowrotem jeszcze Heńka Magonia.
Ze mną będziesz miał łatwo bo z Piaseczna czyli po drodze.
Zdzwonimy się jeszcze dzisiaj.

Pozdrawiam
KP

yacek - 2010-11-20, 12:06

Ja jednak odpadam - zdążyłem się w międzyczasie rozchorować i wygląda na to, że do jutra nie uda mi się doprowadzić się do stanu użyteczności :( Przepraszam i mam nadzieję, że brak mojej pomocy nie zaszkodzi za bardzo
Pozdrawiam

Vex - 2010-11-20, 12:35

Zaszkodzi :!: Miej na sumieniu to poczucie winy, że przyczyniasz się do braku jakże potrzebnej pary rąk do pomocy NASZEMU KLUBOWI! :evil: I na pewno nie pozostanie to bez znaczenia przy ustalaniu kolejki do jednomiejscówek podczas najbardziej termicznego dnia przyszłego sezonu :mrgreen:

A tak na serio to zdrowiej i nie przejmuj się - zjem placka za Ciebie ;-)

Marian - 2010-11-20, 13:31

Tomek, kurde!!! Dlaczego Ty masz zjeść placka za Jacka? Znak jeszcze kilku chętnych :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group