To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Condor Soaring

Vex - 2011-02-05, 21:15
Temat postu: Condor Soaring
Hej!

czy ktoś z Was bawi się Condorem? Zastanawiam się nad zakupem, ale tylko w celu polatania w multiplayerze przez sieć. Korzystałem przez chwilę z wersji demo, ale szybko mnie znudziło latanie samo ze sobą. Gdyby się zebrało więcej osób, to można by może rozegrać jakieś klubowe zawody? :-) W sumie to chyba całkiem dobry pomysł walki z tym co za oknem ;-)

Karol Pawlicki - 2011-02-06, 09:06

Tomku. W naszym klubie niekwestionowanym mistrzem I fanem condora jest Janusz Żak. Były super instructor szybowcowy a obecnie modelarski z Tarnobrzega. Pozdrawiam KP
SSS B.Kieliszek - 2011-02-06, 20:51

Marcin też lata na condorze i to nawet fajnie można polatać .Robi się warunki na odznaki , diamenty i na serwerze można polatać trasy kilku godzinne .Rywalizacja na trasach uprzednio ściągniętych.Na obecną pogodę fajne zajęcie.Trasy na serwerze rozgrywane wieczorkiem , latanie pod cumulusami i na zboczach gór Alpy i inne.
MKieliszek - 2011-02-06, 22:34

Ojciec mnie uprzedził :mrgreen: Co do Condora to fajna sprawa polatać z tyloma osobami jak wiadomo jaką porę mamy i jaką pogodę za oknem ;-) , co do multiplayera to: co 2 dzien bodajże o 20:30 i 21 Francuzi stawiają serwery i przeważnie są pełne 32/32 osoby, można sie zapisać na wszelkiego rodzaju zawody 8-) Jest mnóstwo scenerii od płaskich po góry np: Alpy itd, ogółem fajna zabawa, do tego z naszego rejonu no to Janusz Żak, Mariusz Jaroszak często fruwają gdzieś ze mną na serwerze, dużo osób z Mielca lata, dużo jest osób więc zapraszam Tomek, kupuj keya i latamy a jak będziesz potrzebował scenerii to wpadniesz do mnie i się zgra 7,8 GB instalek scenerii :-)

Do wglądu:
http://www.condor-club.eu...ar=2011&class=0

:-P

jaz - 2011-03-21, 13:42
Temat postu: condor
To miłe iż mam takie uznanie u kolegów . Ale jest to naprawdę dobra zabawa a nie ukrywam że dla miłosników szybownictwa doskonały wstęp.W Condorze naprawde można się dużo nauczyć , latają wspaniali piloci z całego świata nie brakuje też ziomków z naszego aeroklubu. Podczas lotu można porozmawiać o wszystkim . Zachęcam podobnie jak Marcin i Mariusz.
Jeszcze raz - wspaniała zabawa a najprzyjemniejsze jak młodzi dokładają - instruktorowi.
Pozdrawiam wszystkich fanów Condora .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group