To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Zawody na celność lądowania 2011 (?)

Vex - 2011-08-31, 12:37
Temat postu: Zawody na celność lądowania 2011 (?)
Hej!

co myślicie o sprawdzeniu, kto w tym sezonie ląduje najcelniej? ;-) Myślę, że zeszłoroczna zabawa wyszła całkiem interesująco i w tym sezonie też nie powinno zabraknąć chętnych.

Napiszcie jakie terminy by Wam odpowiadały. Niestety dla mnie z racji charakteru pracy w grę w najbliższym czasie wchodzi drugi weekend września ( 10-11.09 ), lub dopiero październik.

Lukasz Pantula - 2011-08-31, 13:25

Hej, proponuje zaplanować 2 terminy w październiku, np 1-2 i 8-9.
Październik jest o tyle lepszy, że jest małe prawdopodobieństwo wystąpienia pogody "rozpraszającej" uczestników zawodów.
Chciałbym również żeby zawody były bardziej oficjalne tzn. z listą zawodników i może "symbolicznym" wpisowym coby za nie zakupić "symboliczne" nagrody.
Szczególnie zachęcam tegoroczne podstawówki bo to dobra okazja żeby się "integrować" ze starszymi kolegami:)
Myślę, że oficjalne ogłoszenie pojawi się na stronie ASW jak ustalimy szczegóły.
Pzdr

Vex - 2011-08-31, 14:51

1-2 Października jest dla mnie OK. Łukasz, mógłbyś stworzyć jakiś arkusz on-line, w którym moglibyśmy się zapisywać tak jak poprzednio? Ewentualnie mogę w wolnej chwili zmajstrować jakąś mini-stronę do zapisów? Co do wpisowego to jestem za: 20-30 zł?

P.S. Wodzu, czy ten termin byłby możliwy na taką imprezę? Podejrzewam, że tak jak w ubiegłym roku uczniowie-piloci latali by z "bezpiecznikiem" ;-)

Lukasz Pantula - 2011-08-31, 17:41

Tomek, ja mogę coś zmajstrować ale jakbyś Ty zmajstrował specjalną stronkę to by było bardziej PRO :)
Zasady można chyba zostawić takie jak były w zeszłym roku.
Pzdr

Vex - 2011-08-31, 17:42

Okeya...przygotuje coś na dniach. Niech się inni jeszcze wypowiedzą w temacie terminów i propozycji wpisowego.
Adam - 2011-08-31, 19:45

Na dzień dzisiejszy trudno mi powiedzieć, który termin byłby dla mnie lepszy, ale obstawiam 8-9 października jako ten pewniejszy. Jeżeli będzie się z kim zabrać z Wawy, to ja chętnie wezmę udział w takich zawodach. :)

Oczywiście jestem za składką (20-30 zł jest OK), bo nawet niewielka nagroda powoduje większe zaangażowanie i mobilizację uczestników. :)

Andrzej Moskal - 2011-09-01, 09:02

Dla przypomnienia
Aktualny Ranking Pilotów Szybowcowych:

Karol Pawlicki - 65
Dariusz Czech - 68
Paweł Segit - 110
Łukasz Pantuła - 113
Stanisław Kluk - 162
Marcin Ciepliński - 188

Wyrazy uznania za reprezentowanie ASW

yacek - 2011-09-01, 15:15

Jestem za! Co do terminu jeszcze nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że oba będą OK.
Złośnica - 2011-09-01, 19:07

Ja też jestem za (i zawodami i wpisowym) :) przynajmniej podbudowałoby to moje morale na przyszły sezon;) jeśli chodzi o termin, to jestem zdecydowanie za październikiem i oba powinny mi pasować
orzech - 2011-09-01, 23:53

Całym sercem jestem za!! Głosuję za tym dwoma rękoma :mrgreen:
Zabawa w zeszłym roku była przy zawodach świetna, a możliwośc "dokopania" bardziej doświadczonym pilotom, czy instruktorom tylko dodawała kolorytu ;-)
Październikowe terminy są bardzo ok!!

heniek - 2011-09-02, 11:57

:mrgreen: też jestem za ,ale aby umożliwić większej grupie lotników możliwość startu proponuję dwa równoważne terminy gdyż nie wszyscy mogą mieć wolne w konkretnym czasie :-D
Vex - 2011-09-03, 21:54

Pod adresem http://zcl2011.aeroklubstalowowolski.pl znajduje się strona zawodów, na której każdy z uczestników powinien się zarejestrować ;-) Zachęcam do udziału!
Adam - 2011-09-03, 22:18

Hmm.. jedna rzecz mnie tylko zastanawia. Czy Wam rzeczywiście chodzi o dokładność przyziemienia?? :roll: Zazwyczaj mierzy się odległość od miejsca zatrzymania podwozia głównego do wspomnianej chusteczki i jest to łatwe do zmierzenia. A z tym przyziemieniem to tak trochę problem może być..
Vex - 2011-09-04, 12:24

Łukasz - masz dostęp do edycji strony aeroklubowej? Można by zamieścić info o zawodach i podlinkować stronę.
Lukasz Pantula - 2011-09-04, 12:59

nie mam niestety...
Co do zasad to może rzeczywiście będziemy mierzyć odległość od zatrzymania się szybowca?
Wydaje się być to bardziej dokładne..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group