To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Zawody na celność lądowania 2011 (?)

AeroBart - 2011-09-25, 22:02

agaska napisał/a:
Super :) Juniorka trzeba odstawić do Aeroklubu Warszawskiego, a jeśli nikt nie ma miejsca w sobotę rano, to pozwolę sobie zaklepać to wolne miejsce w piątek wieczorem ;-)


Nie ma sprawy. Punkt zbiórki będzie pewnie na Okęciu. Skrzyżowanie Żwirek z Hynka. co do godziny to będę informował na bieżąco, natomiast jeśli chodzi o transport to pogadamy po drodze.

Lukasz Pantula - 2011-09-26, 13:21

Hej, ja tez bym się zabrał z kimś w piątek. Najwcześniej mogę około 16.
Ci, którzy wybierają się w piątek- wpiszcie się w planowanie.
Plan jest taki (jak już pisał Tomasz), żeby pierwszy lot w ramach zawodów odbył się o 8:00 w sobotę. Wczoraj z Marianem zrobiliśmy mały check sprzętu i wszystko jest na chodzie oraz zatankowane. Awaryjnie mamy do dyspozycji czerwonego malucha bez tłumika i Marianowóz. W piątek tylko trzeba będzie duży akumulator do laptopa i mały zapasowy podłączyć do ładowania.
Ponieważ zawody potrwają cały dzień to powstał pomysł żeby w kwadracie zorganizować mały bufecik:) czyli zawieść żukiem stół, grila itp.
Jak na razie w skład KOZ-y wchodzą tylko trzy osoby ale żeby to popchnąć w sobotę to jeszcze ze 4 by się przydały. Ktoś chętny??
pzdr

Bartosz Segit - 2011-09-26, 14:06

Cześć

ja z chęcią też bym się zabrał z kimś na lotnisko w piątek, godzina nie robi różnicy.
a co do pomocy o której wspominał Łukasz to ja z chęcią pomogę przy zawodach.

Pozdrawiam

Witek Kardyś - 2011-09-26, 19:34

Cześć.
Ja będę się wybierał swoim samochodem w piątek. Na razie jedno miejsce jest zaklepane dla Orzecha więc jeszcze 2 zostają. Wyjazd planuję około południa, lub nieco po - dobrze by było zdążyć przed popołudniowymi korkami.

agaska - 2011-09-26, 21:29

Bart - to dogadamy się jeszcze odnośnie piątku. :)

Co do pomocy, to ja jestem chętna, szczególnie, że przegapiłam termin wpisowego, a chętnie się na coś przydam ;-)

Karol Pawlicki - 2011-09-27, 07:47

Hej
Informacyjnie, my jedziemy rodzinnym kompletem dopiero w sobotę poznym wieczorem. Mam nadzieję, ze w niedzielę jest też przewidziane Latanie a nie tylko dochodzenie do siebie po sobocie.
KP

Marian - 2011-09-27, 08:42

Oczywiście!!! Jest kilku zdeklarowanych uczestnków sesji niedzielnej i osobiście mam zamiar, aby w niedzielę zaczynać podobnie jak w sobotę, czyli koło ósmej. Biorąc pod uwagę, że w sobotę loty zakończymy pewnie koło 18-tej będzie dość czasu i na zabawę i na sen:-)

M@rian

Złośnica - 2011-09-27, 20:04

Hej, ja najprawdopodobniej dam radę być na lotnisku dopiero w sobotę wieczorem, więc też pisałabym się na niedzielne polatanie, o ile będzie taka możliwość :)
Vex - 2011-09-28, 00:26

Hej!

słuchajcie, ze względu na bardzo dużą ilość osób planujących nocleg, proponuję aby kto może, niech weźmie na wszelki wypadek materac/karimatę. W razie czego będziemy się ratować wolną przestrzenią w świetlicy, lub na wieży ;-)

DL - 2011-09-29, 12:18

Chciałem Wam tylko przypomnieć o podstawowych zasadach jakie trzeba spełnić aby zostać dopuszczonym do lotów. Z szybkiego przeglądu sytuacji wynika że kilku osobą skończyły się ubezpieczenia itp. nie wspominając o zaległościach finansowych.
Zasady znacie i wiecie jak sprawdzić komu czego brakuje więc wyjątków nie będzie.

Lukasz Pantula - 2011-09-29, 14:37

Hej,
Znajdzie się transport o 15 spod lotniska??
Czekam na odzew..

tomekrolik - 2011-09-30, 13:08

witam

Czy może ma ktoś jeszcze wolne miejsce w samochodzie z wawy do Stalowej Woli??

O mnie: :D Tomasz Zinko (jestem mlodym fanem szybownictwa-tzn. w te wakacje ukonczylem podstawowke)

Będe niezmiernie wdzieczny za pomoc)

Marian - 2011-10-04, 08:40

Mili,

W imieniu KOZa pozwoliłem sobie umieścić kilka zdjęć z naszych zawodów na marian.waw.pl.

Zapraszam

Marian

AeroBart - 2011-10-05, 18:17

Witam.

Chciałbym podziękować za miłe przyjecie na lotnisku w Turbii. Fajnie było znów polatać na "starych" śmieciach, spotkać się ze znajomymi.

Impreza zorganizowana perfekcyjnie co widać było już pierwszego dnia.

Pozdrawiam wszystkich i do miłego.

atka_r - 2011-10-19, 19:17

Ha! Właśnie zwrócono mi uwagę, że w Zawodach mam I miejsce w kategorii kobiet ;)
Szanowną Komisję proszę o jakieś szczególne dowartościowanie :) kosz róż, najlepiej czerwonych byłby bardzo na miejscu :)))))



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group