To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - SMP 2012

Marian - 2012-03-04, 15:23
Temat postu: SMP 2012
Hej,

Jak wiecie (i na stronie ASW też jest stosowna informacja) w sierpniu (16 - 26) organizujemy Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klasie 15 metrowej. Logo udało nam się z powodzeniem wymyślić. Czas teraz pomyśleć o samych zawodach.

W uzgodnieniu z Wodzem proponuję, aby wszyscy nasi członkowie, którzy w tym sezonie zamierzają startować w zawodach (nie tylko organizowanych u nas) spotkali się w celu potwierdzenia zadań, jakie mamy do wykonania oraz zasad startów w zawodach. W spotkaniu powinni też wziąc udział wszyscy, którzy zamierzają spędzić aktywnie ten sezon, a zwłaszcza mający do wykonania loty warunkowe oraz pragnący doskonalić swoje umiejętności termiczno-przelotowe. Chodzi o to, że nasz sprzęt latający będzie w związku z zawodami zapewne dosyć mocno "obłożony", co jednak nie wyklucza korzystania z niego w trakcie zawodów (zwłaszcza, ale nie tylko po ukończonych konkurencjach) i ważne jest ustalenie, kto z osób bardziej ambitnych jakie ma plany w tym sezonie. Nie ukrywam, że pomoc przy organizacji oraz w trakcie sierpniowych zawodów z pewnością znacznie poprawi miejsce w kolejce do szybowców oraz instruktorów.

Jeśli chodzi o spotkanie, o którym wspomniałem na wstępie, proponuję weekendy 17-18 lub 24-25 marca, przy czym w każdy z tych weekendów powinen nam wystarczyć jeden dzień na dokonanie wszystkich niezbędnych ustaleń.

Dajcie znać tutaj lub na mój mail: marian.stalwol@gmail.com jakie macie preferencje co do terminu spotkania.

Pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do udziału

Marian

Andrzej Moskal - 2012-03-04, 17:22

Chociaż ze mną nigdy nic niewiadomo... - jest za - termin jak najszybciej
Złośnica - 2012-03-06, 21:48

Ja nie dam rady 24-25, jeśli by się nie dało wcześniej tego spotkania zrobić, to mogę na maila wysłać zarys swoich planów na ten sezon.
DL - 2012-03-14, 01:17

Coś słaby ten odzew :-?

To może skoro tak ładnie rozwinął się temat projektu loga pomyślimy wspólnie nad wyglądem strony zawodów ? Potrzebny jest dobry pomysł na wypełnienie jej treścią graficzną czyli projekt fajnego i cieszącego oko tła strony. Inspiracji można szukać tutaj http://wiedenski.pl/thumbnails.php?album=34 Jacka pytałem już o możliwość wykorzystania fotek. Osobiście myślałem o zmontowaniu czegoś fajnego z kilku zdjęć. Za najlepszy pomysł również mam upominek. A tak swoją drogą nikt nie zgłosił się po nagrodę za logo. Jest drobna ale szybownika powinna ucieszyć i ciągle czeka.

Marian - 2012-03-14, 09:44

Po wymianie maili i kilku rozmowach, a także biorąc pod uwagę powyższe głosy, proponuję odbycie spotkania w sprawie SMP 2012 w niedzielę 18-tego koło południa (może wstępnie godzina 11-ta). Zapraszam wszystkich chętnych (oczywiście na nasze lotnisko - ta uwaga dla pewnego podróżnika znajdującego się gdzieś w Azji :-) ).

Pozdrawiam

Marian

DL - 2012-03-14, 10:34

Wstępna propozycja Mateusza. Jakieś uwagi, ewentualnie pomysły na udoskonalenie?


Andrzej Moskal - 2012-03-14, 11:16

Jak dla mnie
- zdjęcie powinno świadczyć, nie wiem czy dobrze to określę o masowości imprezy, więcej sprzętu latającego na zdjęciu ładna pogoda np. coś jak:
SMP 2010 dzień 7 zdjęcie nr 4
SMP 2010 dzień 2 zdjęcie nr 9, 17 lub 31
- kolor tła raczej nie zielony (coś niebieskiego, żóltego lub czerwonego ew. są teraz takie medialne kolory jak np RAL: 3004, 6004 )
- za duże logo

Ps. I proszę Dyrekcję o cierpliwośc w sprawie odbioru nagrody.

Witek Kardyś - 2012-03-15, 14:22

A mnie się projekt podoba. Zielony uspokaja a na zdjęciu widać od razu organizację lotniska.
Vex - 2012-03-15, 17:39

Mnie również layout się podoba, chociaż tło wymienił bym na coś łagodniejszego np:


Mazter - 2012-03-16, 10:24

Vex napisał/a:
Mnie również layout się podoba, chociaż tło wymienił bym na coś łagodniejszego np:


Gdybyście mieli jakieś zdjęcia tego typu to dajcie znać :)
Jak się przyjrzycie na zdjęciu port i fragment płyty betonowej są trochę rozmazane - refleksy od pleksi.

DL - 2012-03-16, 11:01

Z Tomka tłem rzeczywiście wygląda lepiej. Mi przeszkadzają jeszcze te ostre krawędzie obrazka. Wygląda to trochę jak po bombardowaniu. Może by zmiękczyć albo zastosować na krawędziach jakieś razmycie czy wtapianie?? Tło z takiego obrazka jest całkiem dobre ale wkleił bym tam jaszcze Jantara w locie. Jest z czego wyciąć w galerii Jacka. Przy dobrym skomponowaniu mogło by to fajnie wyglądać.
Vex - 2012-03-16, 19:05

A mnie efekt wydartego zdjęcia się podoba :)
Mazter - 2012-03-19, 00:28

Tylko że menu zapomniałem dodać... i ogólnie oba pomysły nie są tym co powinno być...
http://zapodaj.net/images/5c9d647ee8b4.jpg

Andrzej Moskal - 2012-03-19, 08:49

Jak dla mnie - dużo lepiej
ew. "Krajowe Zawody Szybowscowe w klasie klub B" zmniejszyć
i zamienić na "KZS Klub B"

Marian - 2012-03-19, 13:51

To proponuję jeszcze gdzieś (może na dole) dorzucić zarys portu i hangarów jak na logo zawodów na celność lądowania...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group