To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Spotkanie Warszawskie

Karol Pawlicki - 2012-11-13, 14:28
Temat postu: Spotkanie Warszawskie
Witam wszystkich.
Jak było wstępnie ustalone, w dniu 17 listopada (z opcją przedłużenia do 18go :mrgreen: ) organizujemy z Beatą spotkanie dla wszystkich zainteresowanych z Warszawy i nie tylko pod roboczym tytułem "taktyka latania i ...przetrwania". Obowiązkowy przyjazd limuzyną z kierowcą bądź taksówką, ponieważ do ogarnięcia tematu wymagane jest wprowadzenie pierwiastka baśniowego do krwi. Chętnych zapraszamy do nas po godzinie 16tej. (ul. Bema 51, Piaseczno). Miejsca noclegowe w formule schroniskowej (tzn "podłoga") w ilości nieograniczonej! 8-) Coś do szamania będzię, a jak ktoś oczekuje większej wyżery to przywieźć ze sobą. Coś do picia (wino, wódka) też będzie, a jak ktoś ma bardziej wysublimowane podniebienie to...przywieźć ze sobą. Wiedza podstawowa jaką dysponujemy z Beatą będzie dostępna, a jak komuś nie wystarczy to... się przygotować i przywieźć ze sobą!!! :-P

Ps. Prosiłbym o poinformowanie niedoinformowanych a chętnych gdyż czasu mało.

Pozdrawiamy BKP

atka_r - 2012-11-13, 19:28

Dziękuję za zaproszenie :) Piszę się oczywiście!
Co do tego co mogę przywieźć to poproszę Beatę o telefon i jakieś ustalenia w sprawie spyży i ewentualnie napitków. Beatko nie mogę się do Ciebie dodzwonić - wciąż gdzieś latasz;)

atka_r - 2012-11-13, 19:28

Dziękuję za zaproszenie :) Piszę się oczywiście!
Co do tego co mogę przywieźć to poproszę Beatę o telefon i jakieś ustalenia w sprawie spyży i ewentualnie napitków. Beatko nie mogę się do Ciebie dodzwonić - wciąż gdzieś latasz;)

Marian - 2012-11-13, 20:33

I ja się udaję z całą pewnością, z jakimś szamankiem (znaczy jedzonkiem) i jakimś eliksirem (najpewniej piwem) oraz wspomnieniami z sezonu. I tutaj pytanie i sugestia - mogę ze sobą zabrać rzutnik, aby naświelić na ścianie jakieś zapisy z seeyou...
Karol Pawlicki - 2012-11-13, 22:45

Jak najbardziej.
Pomysł z rzutnikiem zacny.
KP

Vex - 2012-11-14, 13:59

I ja z miłą chęcią zawitam, a jeśli gospodarze nie będą mieli nic przeciwko, chętnie skorzystam z oferty noclegowo-podłogowej ;-)
Lyku - 2012-11-14, 17:43

Jak Wam piwa zabraknie, to będzie świadczyć o mojej duchowej obecności.

Pozdrawiam, Łyku

heniek - 2012-11-14, 18:23

zgłaszam swoją obecność i jak dobrze pójdzie to zjawi się chwilowo nie latający nasz kolega który byl solą w oku pewnego instr.(teraz już pierwszy oficer na statkach obsługujących platformy wiertnicze )

heniek :mrgreen:

Vex - 2012-11-14, 23:24

Heniu, dobrze że będziesz. Przygotowałem dla Ciebie niespodziankę :-)
Marian - 2012-11-15, 10:56

Hej,

Mam propozycję odnośnie sposobu przemieszczenia się do Piaseczna: o 15-tej z drobnymi minutami wyrusza ze stacji Warszawa-Śródmieście Orient-Express w stronę Piaseczna (jest też kilka opcji powrotu - koło 22-giej a potem koło północy). Ja mam zamiar wykorzystać tę opcję (ze stacji jest tak na oko jakiś kwadransik spaceru do celu...)...

Może znajdą się jeszcze inni chętni, to weźmiemy cały przedział :-)

Pozdrawiam

Marian

Lukasz Pantula - 2012-11-15, 20:45

Ja to swoją rakietą pojadę z Okęcia (okazuje się, że muszę pracować w sobotę- grrr). Mogę kogoś zabrać jakby co (po drodze będę jeszcze Ursynów zaczepiał..)
Pzdr

SSS B.Kieliszek - 2012-11-15, 22:50

Oj skorzystał bym ze spotkania szkoleniowo - integracyjnego w miłym gronie , oj gdyby ta Warszawa była bliżej .
Podnosząc kieliszek z zacnym trunkiem jestem z Wami.
Z pozdrowieniami Bogdan Kieliszek.

Marian - 2012-11-15, 23:15

Boguś,

Obiecuję, że nie jeden Kieliszek będzie obecny u Beaty i Karola :-)

Marian

Vex - 2012-11-15, 23:16

I nawet nie dwa... :mrgreen:
Vex - 2012-11-16, 10:26

Jestem coraz bliżej przychylenia się do propozycji Mariana w temacie przejazdu szynowozem ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group