FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesienne porządki
Autor Wiadomość
atka_r 
Beata Rząca


Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-17, 18:32   

Marian jeśli o mnie chodzi to podtrzymuję chęć przejazdu :) Poza tym obejrzałam fotki foczki - gratulacje! Potem popatrzyłam ZA Fokę i zobaczyłam ... PORZĄDEK - w tym hangarze gdzie ona stoi :) Czy nam też tak się uda :mrgreen: :?: :lol: :lol: :lol:

Poza tym proszę o konkretne info, o której zbiórka i gdzie, w tę niedzielę. Powinno być wcześnie aby był czas coś porobić.
(Też czuję nieodpartą potrzebę wypełnienia obywatelskiego obowiązku).
Pozdrawiam
_________________

 
     
Witek Kardyś 


Wiek: 38
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 59
Skąd: Warszawa/Pabianice
Wysłany: 2010-11-17, 20:38   

Witajcie!
Widzę, że zebrała się niezła ekipa do porządkowania. Ja też planuję się wybrać. Sobota dla mnie odpada ale niedzielę mam wolną. Dysponuję pojazdem czterokołowym więc mogę zabrać trzech pasażerów. Z drugiej strony, jeśli nie będzie chętnych na pasażerów a Ty Karol będziesz jednak jechał i miał wolne miejsce to chętnie się dołączę - po co marnować paliwo. Sprawa pewnie wyjaśni się dopiero w sobotę.
Do zobaczenia!
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-11-17, 21:14   

Hejka.

Jesli mamy ustaloną niedzielę to jadę.
Zabieram: 1) Pawła P 2) Witka K i 3) Heńka M - spowrotem only.
Gdyby coś się wysypało to macie wtedy w odwodzie rydwan Witka :mrgreen: . Albo i odwrotnie.
Jako, że pokonuję za kierownicą i wolantem spore przestrzenie to chetnie oddam się w ręce innego drivera, który mnie radośnie przeteleportuje do Turbii i spowrotem :-D , tym bardziej, że jestem na wylocie i najłatwiej mnie zabrać 8-)
Witek co Ty na to?

Może być?
KP
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-17, 22:42   

Ale mamy temat!!!! Jesienne porządki :-) Chyba jeszcze tylu postów w jednym temacie nie było :-) Super!! Ekipa Mariana: zbiórka w niedzielę 6-ta gdzieś w W-wie (ci co mnie lepiej znają wiedzą, żę objeżdżam całe miasto, żeby pozbierać ludziów :-) ). Plan jest taki, żeby dojechać nie później niż na 10-tą, 6 godzin roboty, kawka i spadamy :-)
_________________

 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-11-17, 23:08   

Skoro chętnych na samolot brak to i ja potwierdzam swoją obecność w składzie Marianowozu :-) Dogodne dla kierowcy miejsce "zbiórki" będę dogadywał telefonicznie lada dzień.
 
     
Piotr Chuchmała 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 34
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2010-11-18, 00:31   

Ja będę na lotnisku całą sobotę i całą niedzielę, więc do porządków też łapę przyłożę :)
 
     
yacek
Jacek Hirsztritt


Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Ełk/Warszawa
Wysłany: 2010-11-18, 00:56   

Ja dalej chętny oczywiście!
 
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-11-18, 10:44   

Oczywiście Panie i Panowie.

Powrót w rozsądnych granicach abyśmy mogli w zgodzie z własnym sumieniem zadecydować o naszej przyszłości. ;-)

Pozdrówka
KP
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-18, 11:56   

Tak się zastanawiam, czy z uwagi na nasze preferowane miejsce pobytu (LOTNISKO) nie powinniśmy w przyszłości głosować w wyborach samorządowych w Stalowej ... ;-)
_________________

 
     
atka_r 
Beata Rząca


Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-18, 20:36   

Jestem ZA głosowaniem w Stalowej. Pewnie zmienilibyśmy ogólny trend ;-)
_________________

 
     
Witek Kardyś 


Wiek: 38
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 59
Skąd: Warszawa/Pabianice
Wysłany: 2010-11-18, 22:55   

Ok.
To widzę, że mamy wszystko dogadane. Jeśli chodzi o mnie to nie ma problemu żebyśmy jechali moim rydwanem. Co do godziny zbiórki to ta 6 mnie przeraża ale skoro mamy tylko jeden dzień to widzę, że nie ma wyjścia (jak by co to będzie miał kto mnie budzić za kółkiem). Myślę, że nie ma co się zbierać gdzieś w mieście. Lepiej będzie, tak jak Marian, pozbierać ludzi. Musicie mi tylko adresy podać to opracuję jakąś rozsądną trasę. Kto nie ma mojego numeru komórki temu podaję: 698025432. Powiedzmy, że o tej 6, w środku nocy, wyjadę od siebie z okolic dw. Wileńskiego.

Powiem szczerze, że propozycja Tomka też mi się spodobała. Nie jestem jeszcze dobrze zorientowany, więc zadam głupie pytanie: Tomek, Ty Cessną śmigasz?
Niestety, o tej porze roku pogoda i długość dnia raczej nie sprzyja takim wypadom ale jeśli w przyszłym sezonie będziesz jeszcze miał takie pomysły to ja się piszę (co prawda nie wiem o jakich kosztach mowa ale chyba nie zbankrutuję po jednym przelocie).
Do zobaczenia w niedzielę!
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-11-20, 08:55   

Witek.

To zabierasz mnie i Pawła Przeździeckiego, a spowrotem jeszcze Heńka Magonia.
Ze mną będziesz miał łatwo bo z Piaseczna czyli po drodze.
Zdzwonimy się jeszcze dzisiaj.

Pozdrawiam
KP
 
     
yacek
Jacek Hirsztritt


Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Ełk/Warszawa
Wysłany: 2010-11-20, 12:06   

Ja jednak odpadam - zdążyłem się w międzyczasie rozchorować i wygląda na to, że do jutra nie uda mi się doprowadzić się do stanu użyteczności :( Przepraszam i mam nadzieję, że brak mojej pomocy nie zaszkodzi za bardzo
Pozdrawiam
 
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-11-20, 12:35   

Zaszkodzi :!: Miej na sumieniu to poczucie winy, że przyczyniasz się do braku jakże potrzebnej pary rąk do pomocy NASZEMU KLUBOWI! :evil: I na pewno nie pozostanie to bez znaczenia przy ustalaniu kolejki do jednomiejscówek podczas najbardziej termicznego dnia przyszłego sezonu :mrgreen:

A tak na serio to zdrowiej i nie przejmuj się - zjem placka za Ciebie ;-)
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-20, 13:31   

Tomek, kurde!!! Dlaczego Ty masz zjeść placka za Jacka? Znak jeszcze kilku chętnych :-)
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8