To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Kronika Lotów Szybowcowych ASW

Marian - 2011-02-19, 22:35
Temat postu: Kronika Lotów Szybowcowych ASW
Ja znowu z pomysłem (może głupim, jak to o tej porze :-) )

Czy nie mielibyście ochoty zacząć sporządzać krótkich opisów swoich lotów termicznych (w tym oczywiście przelotów)? Formy moga być mniej lub bardziej rozbudowane:

1/ wersja minimum: kto, czym, data, godzina startu, lądowania, warunki pogodowe (wiatr - kierunek, siła, podstawa chmur) lot na zadanie ... w rejonie, spostrzeżenia ...

2/ wersja beletrystyczna: jak wyżej, plus opis ciekawszych zdarzeń w czasie lotu, uwagi taktyczne, ogniska termiczne itd...

Mamy w tym roku pierwszy lot termiczny (Łukasz), więc może on zacznie...?

Byłoby fajnie wygenerować jakąś stronkę, na której pojawiałyby się powyższe relacje plus może zapisy z palmtopów...?

Co o tym myślicie...?

Pozdrawiam

Marian

heniek - 2011-02-19, 23:37

nie wiem czy kogoś jeszcze takie wiadomości interesują ale u naszej koleżanki klubowej pracującej obecnie na wieży w KRK zobaczyłem niezły klalendarz ze zdjęciami szybowcow ,Na jednym ze zdjęć NASZA standardka lądująca na Zarze Jest to teraz szybowiec prywatny pilotki z GRU a ja pare lat temu szukałem go nawet w rejestrze w ULCu teraz wyremontowany patyk znowu lata MUCHA STD SP 2541 Może jeszcze kiedyś zobaczymy muszkę w Turbi
Marian - 2011-02-22, 22:15

Ja znowu z pomysłem (może głupim, jak to o tej porze )

Czy nie mielibyście ochoty zacząć sporządzać krótkich opisów swoich lotów termicznych (w tym oczywiście przelotów)? Formy moga być mniej lub bardziej rozbudowane:

1/ wersja minimum: kto, czym, data, godzina startu, lądowania, warunki pogodowe (wiatr - kierunek, siła, podstawa chmur) lot na zadanie ... w rejonie, spostrzeżenia ...

2/ wersja beletrystyczna: jak wyżej, plus opis ciekawszych zdarzeń w czasie lotu, uwagi taktyczne, ogniska termiczne itd...

Mamy w tym roku pierwszy lot termiczny (Łukasz), więc może on zacznie...?

Byłoby fajnie wygenerować jakąś stronkę, na której pojawiałyby się powyższe relacje plus może zapisy z palmtopów...?

Co o tym myślicie...?

Pozdrawiam

Marian



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group