FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kronika Lotów Szybowcowych ASW
Autor Wiadomość
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-19, 22:35   Kronika Lotów Szybowcowych ASW

Ja znowu z pomysłem (może głupim, jak to o tej porze :-) )

Czy nie mielibyście ochoty zacząć sporządzać krótkich opisów swoich lotów termicznych (w tym oczywiście przelotów)? Formy moga być mniej lub bardziej rozbudowane:

1/ wersja minimum: kto, czym, data, godzina startu, lądowania, warunki pogodowe (wiatr - kierunek, siła, podstawa chmur) lot na zadanie ... w rejonie, spostrzeżenia ...

2/ wersja beletrystyczna: jak wyżej, plus opis ciekawszych zdarzeń w czasie lotu, uwagi taktyczne, ogniska termiczne itd...

Mamy w tym roku pierwszy lot termiczny (Łukasz), więc może on zacznie...?

Byłoby fajnie wygenerować jakąś stronkę, na której pojawiałyby się powyższe relacje plus może zapisy z palmtopów...?

Co o tym myślicie...?

Pozdrawiam

Marian
_________________

 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2011-02-19, 23:37   

nie wiem czy kogoś jeszcze takie wiadomości interesują ale u naszej koleżanki klubowej pracującej obecnie na wieży w KRK zobaczyłem niezły klalendarz ze zdjęciami szybowcow ,Na jednym ze zdjęć NASZA standardka lądująca na Zarze Jest to teraz szybowiec prywatny pilotki z GRU a ja pare lat temu szukałem go nawet w rejestrze w ULCu teraz wyremontowany patyk znowu lata MUCHA STD SP 2541 Może jeszcze kiedyś zobaczymy muszkę w Turbi
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-22, 22:15   

Ja znowu z pomysłem (może głupim, jak to o tej porze )

Czy nie mielibyście ochoty zacząć sporządzać krótkich opisów swoich lotów termicznych (w tym oczywiście przelotów)? Formy moga być mniej lub bardziej rozbudowane:

1/ wersja minimum: kto, czym, data, godzina startu, lądowania, warunki pogodowe (wiatr - kierunek, siła, podstawa chmur) lot na zadanie ... w rejonie, spostrzeżenia ...

2/ wersja beletrystyczna: jak wyżej, plus opis ciekawszych zdarzeń w czasie lotu, uwagi taktyczne, ogniska termiczne itd...

Mamy w tym roku pierwszy lot termiczny (Łukasz), więc może on zacznie...?

Byłoby fajnie wygenerować jakąś stronkę, na której pojawiałyby się powyższe relacje plus może zapisy z palmtopów...?

Co o tym myślicie...?

Pozdrawiam

Marian
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8