FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawody klubowe.
Autor Wiadomość
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-09-05, 07:19   

To od jutra zaczynamy.
Lista na dziś:

1) Ewa - Y7 (lub KV) -od soboty :-(
2) Marian -T
3) Mateusz
4) Mr. Frog
5) Mr. Tuła. -DL
6) Karol. -BK (or whatever :-D )
7) Marek
8) Vex -KV (lub Y7) - od soboty :roll:

Czy ktoś jedzie dzisiaj?
No i pytanie czy ktoś jedzie w piątek wieczorem lub sobotę rano? Może Beata z drobnicą by się zabrała...
_________________
Dyskusja w zależności od interlokutora polega na wymianie poglądów, ciosów lub strzałów. Nigdy nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
 
     
kermit 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: EPST
Wysłany: 2013-09-05, 07:58   

ja niestety muszę zrezygnować (za dużo roboty :( )
_________________
THE FROG
 
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2013-09-05, 08:21   

Hej,

ja jadę swoim autem w piątek po pracy (15-16)
 
     
atka_r 
Beata Rząca


Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 08:27   

Hej
Ja też dołączam do Was - jak zabierze mnie Tomek :) Mam nadzieję, że jakiś szybowiec jeszcze zostanie :) np 2972
I jeszcze jedno pytanko co z terminarzem? Bo tak myślę czy nie udać się jakoś we czwartek wieczorem.
Kto będzie w piątek? Bo ja mam jeszcze do zrobienia KTP i nie chciałabym zawracać głowy w czasie zawodów.
Ostatnio zmieniony przez atka_r 2013-09-05, 08:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 08:33   

Lista na dziś:

1) Ewa - Y7 (lub KV) -od soboty
2) Marian -T
3) Mateusz - (pewnie Junior)
4) Mr. Tuła. -DL
5) Karol. -BK (or whatever)
6) Marek - (pewnie Pirat)
7) Vex -KV (lub Y7) - od soboty
8) Beata - od soboty (pewnie Pirat)

Patrząc na Sprzęt - na piątek starczy szybowców. Sobota zależy od tego co będzie z KV i DL, względnie X
_________________

 
     
atka_r 
Beata Rząca


Dołączyła: 22 Kwi 2009
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 08:35   

Marian popatrz na zmieniony mój post i powiedz kiedy ty jedziesz :)
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-09-05, 09:04   

Beatko.
Ja myślę żeby jechać dzisiaj na wieczór ale jeszcze decyzji nie podjąłem.
Jak przyjedzie Beata z Młodym w sobotę, wtedy może któreś z nas też weźmie Puchacza i poleci z Młodym w sobotę i niedzielę, (jeśli szefy W i T się zgodzą na Puchacza).
Pozdrawiam Karol
_________________
Dyskusja w zależności od interlokutora polega na wymianie poglądów, ciosów lub strzałów. Nigdy nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 10:11   

Jedziemy dzisiaj, ale już jest nas pięciu dorodnych, przystojnych facetów w jednym Clio... Zastanawiam się, czy nie uruchomić kuszetki na trasie Warszawa-Turbia-Warszawa - Avionic z pięcioma miejscami leżącymi... :-)
_________________

 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 10:55   

Na jutro proponuję coś takiego:




Dla Klub B - 2 h dla Klub A 3 h
_________________

 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-09-05, 10:56   

U mnie dzisiaj pod wieczór lub jutro 06:00, 3 do (extremalnie) 4 miejsca wolne.
Eeeee tam Marian, jakie kluby A i B. Lecimy To SAMO wszyscy, taka jest cała idea...
Poza tym punktację łatwiej zrobić tak żeby się zgadzało. Można dać 2,5h i też będzie dobrze

KP
_________________
Dyskusja w zależności od interlokutora polega na wymianie poglądów, ciosów lub strzałów. Nigdy nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Ostatnio zmieniony przez Karol Pawlicki 2013-09-05, 11:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 10:59   

Zaraz zobaczysz co... To obszarówka - taka sama tylko z innym limitem czasu...


[EDIT: Vex]

_________________

Ostatnio zmieniony przez Vex 2013-09-05, 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-09-05, 11:09   

Bardzo dobre.
Tak jak wyżej, proponuję 2,5h dla wszystkich.
Nie rozbijajmy kilku szybowców na klasy..
No i przemyśl, że połowa ludzi nigdy nie leciała obszarówki. Może lepiej zacząć od klasyka RT i to takiego"oblecialnego", a wieczorkiem przy piweczku i ognisku (bądź grillu) pogadać o obszarówce, dać młodzieży kilka hintów i polecieć następnego dnia.
O której jedzecie?
KP
_________________
Dyskusja w zależności od interlokutora polega na wymianie poglądów, ciosów lub strzałów. Nigdy nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 11:35   

Pomyślałem o obszarówce, bo nie wiem jak jutro z Cu, a dla części brak Cu mocno wpływa na zdecydowanie i możliwość latania de facto w stożku mocno poprawi samopoczucie. RT (dla niewtajemniczonych - Racing Task, czyli wyścigówka) musiałby jednak (z uwagi na Jantary) pójść po konkretnych (znaczy - odległych) punktach, co mogłoby sprowokować pola lub powrót do lotniska bez oblecenia. Jutro na odprawie można byłoby przekazać nieco wiedzy. Poza tym - to będą takie zawody połączone z treningiem, więc na trasie też powinniśmy nawijać ile się da i podpowiadać, co i jak...
_________________

 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-05, 11:36   

Aaa... I jedziemy dzisiaj koło 17-tej...
_________________

 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-09-05, 12:56   

Dobre.
Prawie mnie przekonałeś.
Mam jednak kilka wątpliwości.
Po pierwsze, oceniając pogodę, myslę, że jutro jeszcze CU bedą, gorzej w sobotę i niedzielę. Tak więc Twój argument jest aktualny ale nawet bardziej na następne dni.
Po drugie, spośród tych co będą jutro, tylko dwie osoby nie leciały obszarówki i de facto jak z nimi pogadamy to wszystko trzeba będzie powtórzyć następnego dnia dla pozostałych.
Po trzecie, jeśli (jak myślę) jutro jeszcze będzie typowo wyścigowo to tym lepiej się pościgać. Można dać nawet 4 PZty (nie bawmy się w komisję szybowcową :lol: )i też nie będzie za daleko. Dla maks 2 Jantarów nie ma co przestawiać całego przedsięwzięcia na wielki wyczyn.
Chcemy pouczyć i zachęcić "młodzież" przede wszystkim, i godnie zafiniszować sezon. Jest wrzesień - cudów już nie wyścigamy.
Jak Łukasz będzie chciał coś mocniejszego to obleci 2 razy. Damy mu nawet fory i uznamy mu szybszy oblot a nie ten ostatni :mrgreen:
Ja na pewno wyląduję po pierwszym bo trzeba będzie zacząć liczyć i w ogóle roboty raczej nie zabraknie...
Tak jak i Ty liczę na wspólne latanie.
Klasyczny rozciągnięty peleton plus stały kontakt radiowy. Nagrody za miejsca oczywiście będą ale...jak wyżej, bardziej chodzi o naukę i fun niż o wyczyn tym razem.
No i po czwarte, to w ogóle całe to przedsięwzięcie ma pomóc w oderwaniu się ze stożka dolotowego :-P . Sama atmosfera wspólnego ścigania na jednej trasie oraz obecność na tej samej kresce kilku szybowców, psychicznie pomagają się rozstac z lotniskiem. I dlatego odmawiam kategorycznie wykładania latania tylko w stożku. Chociaż powinniśmy zadbać aby nie było zbyt daleko...just in case 8-)

Może zajedźcie do mnie po drodze to pojedziemy konwojem. Mogę przechwycić część tych przystojnych, rosłych pasażerów. Mam pustego Jeepa. Chyba że Atka się odezwie i zabierze się ze mną. Wtedy nadal 2 miejsca wolne. Formalnie jest pięć ale środek z tyłu jest dla...niemowlaka chyba.

Atko nasza droga jak tam? Decyzje trzeba podejmować, larum grają!

Vex'ik a zabrałbyś Panią Instruktor z jednym pisklęciem jutro...ewentualnie?
KP
_________________
Dyskusja w zależności od interlokutora polega na wymianie poglądów, ciosów lub strzałów. Nigdy nie dyskutuj z debilem, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Ostatnio zmieniony przez Karol Pawlicki 2013-09-05, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13