FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chronometraż Web
Autor Wiadomość
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-08-20, 22:40   Chronometraż Web

Witajcie!

od dzisiaj uruchomiona została Webowa wersja chronometrażu na której możecie sprawdzić informacje związane z Waszym lataniem ( ważne daty, informacje o lotach i rozliczeniu ). Każdy z Was otrzymał login w postaci 7 liter nazwiska ( lub mniej jeśli nazwisko jest krótsze ) + 1 litera imienia, wszystko małymi literami bez polskich znaków. W celu aktywacji konta i uzyskania hasła zgłaszajcie się do mnie lub do szefa wyszkolenia.

Link: Chronometraż Web
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-26, 16:45   

Muszę przyznać, że Chronometraż jest super. No i jeszcze możemy podglądać co się dzieje na lotnisku (czytając ile czego lata). Może jako dodatkowy gadżet wprowadzić kamerkę internetową na "budzie" Poloneza?

Pozdrawiam

Marian (na nowo :-) )
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-08-26, 17:18   

:-)
_________________

 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-08-26, 22:40   

:) Na budzie poloneza to może nie, ale temat kamerki nad balkonem myślę, że jest całkiem realny do realizacji, tylko trzeba się tym zająć. Nawet mam już pewne konkretne rozwiązanie na oku.
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2011-01-31, 15:47   

Wszystkich którzy jeszcze nie mają haseł do webowej wersji systemu proszę o kontakt ze mną, lub z Wodzem. Strona staje się jednym ze sposobów przesyłania indywidualnych informacji od Szefa Wyszkolenia, a w niedługiej przyszłości także narzędziem do zarządzania swoim kontem. Wydaje się, że uporaliśmy się także z problemem okresowego braku dostępu do systemu "z zewnątrz". Tym, którzy wchodzą na stronę bezpośrednio po adresie przypominam, że zmieniło się IP serwera: http://178.214.18.76/
 
     
agaska 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Sie 2010
Posty: 32
Skąd: Toruń/Warszawa
Wysłany: 2011-06-25, 11:13   

Nie chcę zakładać nowego tematu dla jednego ogłoszenia, a że zagadnienie ma najbliżej do chronometraża, to niniejszym ogłaszam:

Proszę, żebyście zgłaszali do mnie wszystkie swoje prace na rzecz Aeroklubu z zaznaczeniem ile godzin przepracowaliście i na czym polegało zadanie. Po weryfikacji Waszych aktywności, odpowiednio skorygujemy współczynnik :-)

Najchętniej na mejla: agaska.raczynska@gmail.com

Pzdr, SSS.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8