FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia z nawigacji
Autor Wiadomość
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-05, 13:43   Ćwiczenia z nawigacji

Witajcie,

Na stronie marian.waw.pl, w albumie zdjęcia, w podalbumie "Ćwiczenia z nawigacji" wrzuciełem kilkanaście zdjęć z lotu z ..... do ...... Zadanie: wymień (nazwij) widoczne na zdjęciach obiekty (miejscowości, mosty, zakłady przemysłowe). Dla ułatwienia nie zmieniłem kolejności :-) Odpowiedzi wysyłajcie na marian.stalwol@gmail.com. Jeśli ktoś będzie absolutnie pewien, że rozponał wszystkie punkty, niech wrzuci na forum prostą wiadomość: "WIEM!!!!!!", żebym wiedział, że ktoś wie :-) Oczywiście, jak ktoś nie wytrzyma i poda prawidłowe odpowiedzi od razu na Forum, to już trudno :-)

Pozdrawiam

Marian

ps. Zdjęcia wykonano 4 grudnia, w godzinach wczesnopopołudniowych, z wysokości ok. 5.000 m
_________________

 
     
DL 

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 114
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 2010-12-05, 22:46   

WIEM !!!!!
Ale powiem tylko Marianowi co by nie psuć zabawy innym.
Przewidziane są jakieś nagrody??? :-D
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-12-06, 10:27   

WIEM ( pierwsze zdjęcie ). Na zdjęciu widoczne skrzydło ATR 72, a poza tym poznaje też te chmury ;-)
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-06, 19:47   

Potwierdzam - Darek przesłał kompletny opis (nawet skrzydło ATR-a nieźle spozycjonowane :-) ) Odezwał się także Henio ... A reszta...? Można też w komentarzach do zdjęć snuć różne przypuszczenia ... :-) Co do nagród - jednoosobowa komisja konkursowa na pewno coś wymyśli ... Parę godzin w Foce na termice na koszt właściciela ...? :-)
_________________

 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2010-12-06, 21:51   

Marianku nieżle to zrobiłeś , Ty poprostu leciałeś do Rzeszowka i to po prostej z lądowaniem na 09,jak podasz datę to ze zdjęć odgadniemy znaki s-tu oraz nazwiska załogi
Pozdro Heniek
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-07, 18:13   

Brawo Heniu!! Niestety nie wyszło 09 musiał zawijać na 27... :-) Ale i tak było miło...
_________________

 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-10, 15:12   

Mili Moi,

Zacznę pisać donosy do naszego Szefa Wyszkolenia na tych, którzy nie odważyli się podać nazwy NAWET JEDNEJ pozycji :-) Dla odważnych proponuję zamieszczanie nazw pod zdjęciami (drugi etap konkursu), ale wolno tylko pod jednym. Z czasem będą zostawać tylko gorsze i gorsze :oops: . Zapraszam na marian.waw.pl. ;-)

Marian
_________________

 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-10, 17:18   

Tomek!!!!! Prosiłem, żeby jedno tylko zdjęcie skomentować, żeby inni też mieli szansę :-) A Ty co? Pozwoliłem sobie, jako administrator, usunąć większość Twoich komentarzy. Jakby co zaświadczam, że tylko pod jednym zdjęciem VEX nie podał nazwy :-)
_________________

 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-12-10, 17:21   

Ahhh...wybaczcie...tak byłem skuszony tymi godzinami w Foce, że zapomniałem o całym świecie i wpadłem w szał podpisywania ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8