Szkolenia samolotowe

Data dodania: 2011-05-04

FTO BARTLER UL

O┼ÜRODEK SZKOLENIA  LOTNICZEGO FTO BARTLER US┼üUGI LOTNICZE SZCZEPAN BARTLER, DZIA┼üAJ─äCY PRZY  AEROKLUBIE STALOWOWOLSKIM,OFERUJE SZKOLENIA W ZAKRESIE LICENCJI PILOTA SAMOLOTOWEGO PPL(A).

SZKOLENIA ODBYWAJ─ä SI─ś W MA┼üYCH KILKUOSOBOWYCH GRUPACH. NIE STAWIAMY NA ILO┼Ü─ć LECZ NA JAKO┼Ü─ć. PODSTAWOWYM SAMOLOTEM, U┼╗YWANYM PRZEZ NAS  W SZKOLENIU, JEST CESSNA 152. JAK WIADOMO, JEST TO SPRZ─śT  SPRAWDZONY, WYJ─äTKOWO BEZPIECZNY (DO┼ÜWIADCZONE GRONO INSTRUKTORSKIE JEST DODATKOWYM TEGO PODKRE┼ÜLENIEM).

WI─śCEJ INFORMACJI MO┼╗NA UZYSKA─ć POD NUMEREM TELEFONU :663 447 266

CENNIK: CESSNA 152

KURS TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY DO LICENCJI PILOTA SAMOLOTOWEGO TURYSTYCZNEGO

GODZINA LOTU SAMOLOTEM  600  z┼é (w tym VAT)