Szkolenia samolotowe

Data dodania: 2011-05-04

FTO BARTLER UL

OŚRODEK SZKOLENIA  LOTNICZEGO FTO BARTLER USŁUGI LOTNICZE SZCZEPAN BARTLER, DZIAŁAJĄCY PRZY  AEROKLUBIE STALOWOWOLSKIM,OFERUJE SZKOLENIA W ZAKRESIE LICENCJI PILOTA SAMOLOTOWEGO PPL(A).

SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ W MAŁYCH KILKUOSOBOWYCH GRUPACH. NIE STAWIAMY NA ILOŚĆ LECZ NA JAKOŚĆ. PODSTAWOWYM SAMOLOTEM, UŻYWANYM PRZEZ NAS  W SZKOLENIU, JEST CESSNA 152. JAK WIADOMO, JEST TO SPRZĘT  SPRAWDZONY, WYJĄTKOWO BEZPIECZNY (DOŚWIADCZONE GRONO INSTRUKTORSKIE JEST DODATKOWYM TEGO PODKREŚLENIEM).

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA UZYSKAĆ POD NUMEREM TELEFONU :663 447 266

CENNIK: CESSNA 152

KURS TEORETYCZNY I PRAKTYCZNY DO LICENCJI PILOTA SAMOLOTOWEGO TURYSTYCZNEGO

GODZINA LOTU SAMOLOTEM  600  zł (w tym VAT)